Oferta pracy

Asystent/ka Zespołu

PBSG S.A. O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie organizacyjno-administracyjne w dziale konsultingu,

  • Wsparcie obsługi sprzedaży usług konsultingowych,

  • Przygotowanie i obsługa zewnętrznych szkoleń,

  • Przygotowywanie oraz koordynowanie obiegu dokumentów,

  • Realizacja procesów zakupowych dla Działu (we współpracy z Działem Zakupów),

  • Rozliczanie dokumentów i faktur,

  • Zbieranie i raportowanie potrzebnych danych.

Nasze wymagania

To stanowisko dla osoby świetnie zorganizowanej, potrafiącej zajmować się kilkoma tematami jednocześnie. Oprócz rozwoju swoich kompetencji organizacyjnych, dajemy szansę poznania świata konsultingu i sprzedaży. Lubisz takie wyzwania? - Aplikuj!

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę Multisport,

  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy