Olesiński i Wspólnicy Sp. z o.o.

Asystent/ka zespołu prawnego

Olesiński i Wspólnicy Sp. z o.o.O firmie

Powstańców Śląskich 2-4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Twoja rola w O&W:

  • bieżące wsparcie administracyjne dedykowanego zespołu,

  • organizacja i koordynacja spotkań, szkoleń, telekonferencji,

  • załatwianie spraw w urzędach i instytucjach,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • zarządzanie bazą kontaktów oraz dbanie o prawidłowy przepływ informacji,

  • wystawanie / przygotowywanie oraz rozliczanie faktur,

  • wykonywanie drobnych tłumaczeń,

  • przygotowywanie projektów dokumentów,

  • zarządzanie kalendarzem spotkań,

  • koordynacja właściwego obiegu dokumentów,

  • organizacja podróży służbowych.

Nasze wymagania

  • Szukamy Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wyższe wykształcenie (preferowane kierunki administracyjne),

  • znasz język angielski,

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS-Office,

  • jesteś osobą otwartą, z pogodnym usposobieniem,

  • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • umiesz pracować zespołowo,

  • jesteś dokładną osobą i bardzo dobrze organizujesz swoją pracę, również przy zmieniających się priorytetach i pod presją czasu,

  • wykazujesz się chęcią pomocy i pełnym zaangażowaniem w wykonywanie powierzonych zadań,

  • posiadasz czynne prawo jazdy.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie,

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji,

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji wśród cenionych specjalistów,

  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart Multisport i zajęć językowych,

  • … i wiele więcej!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

W O&W wspieramy biznes! Grupa O&W to kilka powiązanych ze sobą spółek, świadczących od ponad 15 lat usługi prawno-podatkowe, analityczne, księgowe, rekrutacyjne oraz administracyjne. Robimy to z pasją i energią, bo lubimy czuć radość doradzania. Załoga O&W liczy ponad 160 osób, pracujemy dla ponad 400 Klientów, mamy biura w 4 miastach w Polsce (Wrocław, Warszawa, Kraków, Gliwice) i wciąż się rozwijamy!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Dzielimy się wiedzą, działamy razem, nawzajem się motywujemy i inspirujemy, możesz być częścią Załogi O&W. Zapraszamy do aplikowania.