Oferta pracy

Asystent/ka zespołu rekrutacyjnego

Grafton Recruitment

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Grafton Recruitment jest częścią międzynarodowej grupy rekrutacyjnej obecnej w 57 krajach na świecie. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku.

Do naszego oddziału w Katowicach poszukujemy obecnie osoby, która wesprze nas w codziennych działaniach chcąc jednocześnie uczyć się i poszerzać wiedzę w zakresie profesjonalnych rekrutacji dla biznesu na stanowisko: Asystenta/ki zespołu rekrutacyjnego.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie konsultantów w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze: wyszukiwanie Kandydatów (tzw. sourcing), publikacja ogłoszeń i innych treści,

  • nawiązywanie kontaktu i budowanie pozytywnej relacji z kandydatami,

  • prace biurowe: nadzór nad dokumentacją pracowniczą, prowadzenie poczty, zamawianie materiałów biurowych, komunikacja z innymi oddziałami firmy, aktywna współpraca z działem marketingu w centrali firm,

  • aktywna współpraca z Managerem w codziennych pracach związanych z funkcjonowaniem oddziału.

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację wewnętrzną w firmie,

  • gotowość do rozwoju w firmie rekrutacyjnej,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (z możliwością pracy 40 godzin tygodniowo),

  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Pracodawca oferuje

  • możliwość rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych oraz ustabilizowanych firm rekrutacyjnych na rynku,

  • możliwość nauki i poszerzania własnej wiedzy w stabilnym i doświadczonym zespole rekrutacyjnym,

  • prywatna opieka medyczna oraz po okresie próbnym pakiet kafeteryjny (w tym Multisport),

  • pozytywna atmosferę w pracy,

  • biuro w centrum Katowic,

  • ciekawe wyzwania oraz możliwość realizacji własnych pomysłów.

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy