Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Zespołu SSC ze znajomością języka angielskiego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ESSELTE będąca w Grupie ACCO BRANDS jest jednym z największych światowych producentów artykułów biurowych. Firma ESSELTE Polska powstała w 1991 roku i w krótkim czasie stała się liderem na polskim rynku. Tajemnicą naszego sukcesu jest zespołowe działanie. Przyjazna atmosfera pracy, ambitne zadania i wzajemny szacunek sprawiają, że praca w firmie staje się naszą pasją.

    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref: AS/2019

    praca czasowa

    Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będą:

    • Praca w zespole finansowym Shared Service Center;
    • Wsparcie działu GL
    • Księgowanie dokumentów
    • Wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki finansowo-księgowe)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
    • Znajomość obsługi programów MS Office
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków
    • Dostępność min. 30 h w tygodniu

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
    • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
    • Różnorodne obowiązki
    • Elastyczny grafik (możliwość łączenia studiów z pracą)
    • Możliwość rozwoju w obszarze księgowości
    • Kartę Multisport
    • Program „Kultura”- dofinansowania na wybrane wydarzenia kulturalne
    • Esselte running team

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji z zaznaczeniem nr ref. w tytule maila
    za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.