Ta oferta pracy jest nieaktualna od 227 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Zespołu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.
    Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA:

    • Wsparcie działu Account Management w wykonywaniu prac administracyjnych.
    • Przygotowywanie i opieka nad prawidłowym obiegiem zleconych dokumentów.
    • Aktualizacja danych w wewnętrznym systemie.
    • Współpraca z działem zakupów w obszarze przygotowywania zamówień.
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

    WYMAGANIA:

    • Podstawowa znajomość MS Office (w szczególności Excel).
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
    • Zarządzanie priorytetami i dobra organizacja pracy.
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.
    • Komunikatywność i asertywność.
    • Zdolności analityczne.
    • Otwartość na zmiany i dynamikę pracy.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pół etatu w firmie leasingowej o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Pakiet socjalny oraz premię po okresie próbnym .
    • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz kompetencji.
    • Jasno określona ścieżka rozwoju kariery w strukturach organizacji.
    • Życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów.
    Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, wyślij swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ.
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz.883)"