Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Kanclerza

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w WarszawieO firmie

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Marymoncka 34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wspieranie kanclerza w realizacji bieżących obowiązków służbowych.

  • Organizacja spotkań w uczelni oraz wyjazdów służbowych na terenie Polski i za granicą.

  • Zarządzanie kalendarzem kanclerza, jego pocztą elektroniczną i listą spraw do załatwienia.

  • Przygotowywanie sprawozdań i notatek ze spotkań.

  • Sporządzanie notatek, prezentacji, statystyk oraz innych dokumentacji na spotkania.

  • Samodzielne prowadzenie zleconych projektów.

  • Monitorowanie i raportowanie postępów z realizacji zadań.

  • Sprawne wyszukiwanie informacji i ich weryfikacja.

  • Nadzorowanie obiegu dokumentów.

  • Archiwizowanie dokumentów, wprowadzanie danych do obowiązującego systemu.

  • Współpraca z pracownikami wszystkich jednostek organizacyjnych uczelni.

  • Dbałość o prawidłowy przebieg informacji pomiędzy kanclerzem a poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi uczelni.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku osobistego asystenta.

  • Doskonała organizacja pracy i zaangażowanie.

  • Doskonałe posługiwanie się językiem polskim w zakresie tworzenia uchwał, pism, wniosków.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Sprawne posługiwanie się laptopem, telefonem.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel, Word.

  • Bardzo dobra znajomość pracy w środowisku MacOS i iOS.

To oferujemy

  • Bezpośrednią współpracę z wizjonerskimi liderami.

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach.

  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w sektorze publicznym na umowę o pracę.

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. „trzynastka”, wczasy pod gruszą, zapomogi, świadczenia świąteczne.

  • Możliwość uzyskania pożyczki w ramach pracowniczej kasy zapomogowo – pożyczkowej.

  • Nagrody roczne i kwartalne dodatki projakościowe.

Dokumenty można składać na portalu pracuj.pl w tytule wpisując: oferta pracy na stanowisko asystenta Kanclerza, w terminie do 30.05.2021 r.

W związku z koniecznością przetwarzania danych osobowych kandydatów do podjęcia pracy w AWF Warszawa, warunkiem niezbędnym do przystąpienia do procesu rekrutacyjnego w celu zatrudnienia jest dołączenie do składanej dokumentacji podpisanego Formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych (wraz z załączoną klauzulą informacyjną) według wzoru obowiązującego w AWF Warszawa. Wzór formularza, o którym wyżej mowa, dostępny jest na stronie internetowej w zakładce: