Asystent Kierownika Budowy / Inżynier Budowy

  • Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Kłodzko, dolnośląskie
  • Asystent
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: dolnośląskie (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Kłodzko), śląskie (Katowice, Cieszyn), opolskie (Opole)

    Obowiązki:

    • wykonywanie zadań i obsługę przydzielonych procesów w ramach budów
    • prace pomocnicze przy zarządzaniu zespołem pracowników i podwykonawców oraz nadzór nad budowami
    • tworzenie harmonogramów prac
    • współpraca z Działem Handlowym (składanie zapotrzebowania na materiały)
    • analiza dokumentacji budowlanej
    • raportowanie z postępów prac na budowie

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe inżynierskie lub student budownictwa (min. 4 rok studiów)
    • umiejętność odczytywania dokumentacji budowlanej
    • umiejętność organizowania pracy podległym pracownikom
    • zorientowanie na jakość i samodzielność realizacji powierzonych zadań
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w nowoczesnej firmie budowlanej
    • realizację ciekawych i zaawansowanych technicznie kontraktów
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku spółki oraz w powiązanej z nią firmie architektonicznej oraz wykonawczej
    • możliwość doszkalania, w szczególności zdobycia uprawnień budowlanych
    • pracę w młodym rozwijającym się zespole nadzorowanym przez doświadczoną kadrę inżynierską
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez firmę Probudowa.com Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sokolniczej 5/79, w zakresie procesu rekrutacyjnego oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji. Jednocześnie zostałem poinformowany, że Administratorem moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych jest Probudowa.com Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sokolniczej 5/79. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji na potrzeby Probudowa.com Sp. z o.o. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie powyżej zgody i jest całkowicie dobrowolne. Odbywa się w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest obowiązkowe (art. 221§ 1 Kodeksu Pracy).Podanie pozostałych danych, innych niż wymienionych w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ale niezbędne dla osiągnięcia wskazanego celu. Przysługuje mi prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Powyżej wyrażona zgoda może zostać przeze mnie odwołana w każdym czasie. Moje dane będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji, jednak nie dłużej niż 10 lat. Dodatkowo, będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych powyżej. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.”