Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Kierownika Budowy

SOLAR FOR YOU

  • Irlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie pracowników na miejscu budowy, zgłaszanie bieżącego zapotrzebowania na Zasoby Ludzkie

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP przez pracowników w trakcie pracy

  • Stała współpraca z kierownikiem budowy

  • Codzienna opieka nad pracownikami (Wynajem mieszkań oraz kontrola ich stanu w trakcie najmu)

  • Kontrola stanu trzeźwości pracowników

  • Pomoc w czasie wizyt u lekarza związana m.in. z tłumaczeniem

  • Stała współpraca z działem kadr oraz HR (Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz dopilnowanie, aby każdy pracownik posiadał komplet wymaganych dokumentów do dopuszczenia do pracy na budowie)

  • Ewidencjonowanie sprzętu na budowie

  • Ewidencjonowanie materiału dostarczanego na budowę, zaplanowanie dystrybucji materiału na projekcie i raportowanie stanu materiału po wykonaniu ustalonego progresu na projekcie

  • Nadzorowanie i rozliczanie robót budowlanych

  • Bieżąca kontrola zaplecza socjalnego

Nasze wymagania

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu biegłym- warunek konieczny

  • Dyspozycyjność do pracy za granicą

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość środowiska MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość oraz rzetelność

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość Prawa Pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ umowę zlecenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie na każdym etapie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Wszystkich zainteresowanych Kandydatów prosimy o aplikowanie za pomocą portalu.

Historia naszej firmy sięga 2009 roku, kiedy we Francji rozpoczęliśmy pierwsze działania przy budowaniu elektrowni fotowoltaicznych i farm słonecznych. Firma SOLAR FOR YOU powstała dzięki zaangażowaniu i pasji do odnawialnych źródeł energii. Aktualnie jesteśmy jedną z firm, która jako wykonawca projektów fotowoltaicznych wiedzie prym w realizacji inwestycji.

Przewiń do profilu firmy