Oferta pracy

Asystent Kierownika Projektu

Tarczyński S.A.O firmie

  • Ujeździec Mały 80, 55-100 Trzebnica

    Milicz, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały - 35 km od Wrocławia

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową firmy, poszukujemy osób/y na stanowisko:

Asystent Kierownika ProjektuNumer ref.: AS/02/2021

Zakres zadań:

  • prowadzenie dokumentacji rad budowy, spotkań budowlanych (tworzenie notatek ze spotkań, weryfikacja realizacji zadań/ ustaleń w trakcie spotkań)
  • prowadzenie teczek wykonawców prowadzonych inwestycji
  • prowadzenie spraw kart wstępu ekip budowlanych
  • prowadzenie spraw związanych z usuwaniem odpadów z budowy (obsługa całościowa w BDO)
  • przygotowanie raportów finansowych z wykonania budżetu
  • prowadzenie korespondencji z wykonawcami i dostawcami w ramach prowadzonych umów z dostawcami prowadzącymi inwestycje
  • prowadzenie rejestru godzin pracy kierownictwa budów
  • prowadzenie kalendarza spotkań i spraw zespołu budowlanego/ projektowego
  • przygotowanie faktur do zatwierdzenia (weryfikacja ich poprawności merytorycznej dot. terminów oraz zgodności z umowami oraz protokołami)
  • prowadzenie ewidencji zamówień materiałów budowlanych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunek: budownictwo
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • samodzielności i dokładności
  • podstawowej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office, AutoCAD)
  • dużego zaangażowania dyspozycyjności
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Europie z branży spożywczej
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • program wdrożeniowy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:
    • prywatną opiekę medyczną Lux Med dla Ciebie i Rodziny,
    • możliwość dołączenia do programu Multisport,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne,
    • bezpłatne posiłki dla pracowników.

Ogłoszenie archiwalne