Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Kierownika Budowy

UAB "DS-1"

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Asystowanie kierownikowi robót na budowie i w biurze;

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej w języku polskim;

  • Tłumaczenie między językiem litewskim (lub angielskim) a polskim podczas prac budowlanych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka litewskiego (angielskiego), doskonała znajomość języka polskiego

  • Posiadać prawo jazdy kategorii B;

  • Motywacja do nauki i zdobywania doświadczenia w dziedzinie inżynierii, budownictwa;

  • Wykształcenie techniczne w zakresie inżynierii, energetyki lub podobnych dziedzin lub doświadczenie zawodowe w zakresie inżynierii, energetyki, budownictwa lub podobnych profili będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie - od 1200 EUR netto + możliwe premie uzależnione od wyników pracy;/ od 8100 PLN

  • Szczegółowe oczekiwania, które zostaną omówione podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Mamy przyjemność zaprosić nowe talenty do dołączenia do naszej szybko rozwijającej się i otwierającej nowe horyzonty litewskiej firmy UAB ,,DS-1"! Poszukujemy Asystenta Kierownika Budowy do pracy na nowym projekcie w Polsce, w okolicach Szczecina. Czas trwania projektu - minimum 6 miesięcy.

O nas

DS-1 UAB - to firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu najnowocześniejszych systemów inżynieryjnych i projektów modernizacji energetycznej. Spółka świadczy usługi instalacyjne dla głównych i dystrybucyjnych gazociągów, sieci cieplnych, konserwacji operacyjnej, rozwiązań w zakresie ochrony katodowej i anodowej na Litwie i za granicą. Na rynku międzynarodowym firma specjalizuje się w spawaniu automatycznym, ręcznym i hybrydowym. Na Litwie firma zajmuje się również administracją domową - gazociągiem zewnętrznym i wewnętrznym, wodociągiem zewnętrznym, projektowaniem i instalacją kanalizacji deszczowej.