Oferta pracy

Asystent Kierownika ds. Rozwoju

Kodano OptykO firmie

Rekrutacja zdalna

Kodano Optyk

Magdaleny Samozwaniec 39

Kraków

Szkla com S.A. to operator największego w Polsce i Europie Centralnej sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Od ponad 14 lat pomagamy klientom dbać o ich wzrok oraz kupować soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne i słoneczne w wygodny i ekonomiczny sposób. Ponadto prowadzimy 20 salonów optycznych. Naszą misją jest: “pomagamy klientom dobrze widzieć i dobrze wyglądać w każdych warunkach”.

Zakres obowiązków:

  • lokowanie, relokacje, towarowanie i serwis Soczewkomatów w całej Polsce,
  • dbanie o wygląd i stan techniczny maszyn,
  • wsparcie serwisowe salonów Kodano Optyk,
  • wsparcie kierownika w sprawach organizacyjno-rozwojowych

Wymagania:

  • złota rączka której nie straszny śrubokręt :)
  • otwarty, szybko uczący się umysł,
  • chęć do brania udziału w rozwoju innowacyjnego projektu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość narzędzi google oraz komunikatorów służących do organizacji pracy,
  • mile widziane: podstawowa znajomość linux, PHP oraz średniozaawansowana znajomość j. angielskiego,
  • mile widziana dobra znajomość j. niemieckiego/czeskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę/b2b,
  • auto przeznaczone do wyjazdów służbowych,
  • część pracy wykonywana stacjonarnie w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy