Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Kierownika Działu Produkcji

  • Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Asystent
  • 30.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

W związku z dynamicznym rozwojem firma Palfinger Marine LSE w Solcu Kujawskim poszukuje osób na stanowisko :

Work place: Solec Kujawski

Zakres obowiązków (m.in.):

  • Optymalizacja procesu produkcji
  • Nadzór nad niezgodnościami w procesie
  • Nadzór wykonania zadań z listy (komisja BHP)
  • Nadzór nad przeglądami narzędzi i maszyn
  • Wdrażanie nowych produktów na produkcję
  • Nadzór nad checklistami dla całej produkcji
  • Tworzenie i kontrola tasków do działu technicznego
  • Tworzenie i nadzór nad procedurami na produkcji

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (W MOWIE I PIŚMIE)
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywności oraz umiejętność współpracy w dużym i dynamicznym zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do Karty MultiSport
  • Dofinansowanie do dojazdów

Prosimy do dopisanie do CV poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Palfinger Marine LSE Poland Sp. z o.o., ul. Unii Europejskiej 8, Solec Kujawski, zgodnie z obecnie obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych."

top