Oferta pracy

Asystent Kierownika

NEW YORKERO firmie

  • Ciepła 7, Ełk
    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

NEW YORKER

Ciepła 7

Ełk

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu zmian

  • przygotowanie asortymentu oraz jego prezentacja

  • czystość i sprzedaż – idą ze sobą w parze

  • wsparcie klienta w poszukiwaniu modowych inspiracji

  • finał, czyli kropka nad „i” przy kasie

Nasze wymagania

  • staż pracy w sprzedaży

  • zaangażowanie i inicjatywa

  • otwartość na kontakt z klientem

  • elastyczność - gotowość do podjęcia pracy zmianowej i w weekendy

  • zainteresowanie modą i identyfikacja ze stylem NEW YORKER

To oferujemy

  • nie czekasz w kolejce kandydatów, bo to my czekamy na Ciebie

  • przywita Cię super ekipa, jesteśmy drużyną - to nie banał!

  • profesjonalne szkolenia i wsparcie teamu w 100%

  • przestrzeń na Twoje pomysły i inicjatywę

  • atrakcyjne dodatki motywacyjne, prywatna opieka medyczna

  • ścieżka rozwoju – wyjdziemy Ci naprzeciw

  • zdobędziesz doświadczenie w zarządzaniu personelem

  • każdego dnia światowe trendy to u nas temat nr 1

NEW YORKER

Wyobraź sobie lata 70-te, niewielkie portowe miasto na północy Niemiec. To właśnie tam powstał nasz pierwszy sklep. Początkowo sprzedawano w nim jedynie jeansy. A dziś?

Dziś jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą odnoszącą sukcesy w branży Young Fashion. Posiadamy ponad 1100 filii w 46 krajach i na tym na pewno nie poprzestaniemy. W naszym zespole liczącym blisko 20 000 pracowników dokładamy wszelkich starań aby być na bieżąco z obowiązującymi trendami. Dzięki naszej pasji, spontaniczności oraz błyskawicznym działaniom od ponad 40 lat jesteśmy integralną częścią świata mody.

Obecnie otwieramy nową filię w Parku Handlowym Karuzela zlokalizowaną w Ełku. Chcemy zbudować nowy zespół pełen pasji i gotowy na wyzwania.

Przewiń do profilu firmy