Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Kierownika Kontraktu w Dziale Sprzedaży w Warszawie

BUDIZOL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesów sprzedaży,

  • obsługa kontraktów na rynku polskim i szwedzkim,

  • współtworzenie działań marketingowych promujących oferowane produkty i usługi,

  • współpraca z projektantami i działem produkcji w zakresie danych mających wpływ na koszty realizacji projektów,

  • przygotowywanie kosztorysów,

  • współudział w przygotowywaniu umów na roboty budowlane i dostawy materiałów,

  • uczestniczenie w prowadzeniu rozliczeń za wykonane roboty budowlane,

  • kalkulacja zysków i kosztów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (mile widziane budownictwo lub kierunki pokrewne),

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • mile widziana znajomość języka szwedzkiego.

To oferujemy

  • możliwości rozwoju oraz doskonalenia umiejętności,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + nagrody finansowe),

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i funkcjonującej na nim od ponad 30 lat,

  • świadczenia z funduszu socjalnego (bony, paczki świąteczne, itp.),

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

BUDIZOL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Na polskim rynku nieruchomości jesteśmy obecni od 1988 roku. Swoją aktywność koncentrujemy na trzech podstawowych obszarach: inwestycjach mieszkaniowych i komercyjnych, generalnym wykonawstwie oraz na produkcji wysokoprzetworzonych elementów budowlanych (prefabrykatów żelbetowych, drewnianych i tzw. hybrydowych).

Rodzaj kontraktów: konstrukcje żelbetowe dla budownictwa przemysłowego, kubaturowego oraz mieszkaniowego.

Przewiń do profilu firmy