Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Kierownika Łańcucha Dostaw

INSTANTA sp. z o.o.O firmie

  • Kawowa 3, Żory
    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

INSTANTA sp. z o.o.

Kawowa 3

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań w łańcuchu dostaw

  • Opracowywanie dokumentacji logistycznych.

  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników procesów w łańcuchu dostaw.

  • Analizowanie zapasu surowca i materiałów , przygotowywanie i raportowanie trendów

  • Monitorowanie realizacji dostaw i procesowanie reklamacji z dostawcą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, (preferowane logistyka ,transport , zarządzanie ) .

  • Umiejętność kreatywnego myślenia, samodzielność, zaangażowanie

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Instanta Sp. z o.o. 44-240 Żory ul. Kawowa 3, międzynarodowy producent kawy rozpuszczalnej poszukuje osoby na stanowisko:

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.