Asystent Kierownika Produkcji

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 2018-12-07
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2019-01-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ŁUKASZ RYBARSKI STUDIO ARLEKIN

    Art Loft - producent ekskluzywnych mebli z litego drewna poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • sprawowanie kontroli nad sprawnym procesem logistyki produkcji.
    • koordynacja sprzedaży
    • administracja i prace biurowe.

    Wymagania:

    • wykształcenie ekonomiczne
    • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.
    • umiejętność obsługi edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych
    • dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska Mac osx

    Oferujemy:

    • umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym,
    • stabilne zatrudnienie,
    • możliwość rozwoju osobistego,
    • system benefitów w postaci premii sprzedażowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania do dnia 16.12.2018 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

    Danymi administruje Studio Arlekin 31-436 Kraków, ul. Wieniawskiego 58

    Dane wykorzystane zostaną tylko do kontaktu z kandydatem.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.