Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Kierownika Projektów (K/M)

Otis Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w prowadzeniu projektów montaży urządzeń dźwigowych (windy oraz schody ruchome), współpraca z Kierownikami Robót Montażowych,

  • Monitorowanie stanu prac na budowach, egzekwowanie frontu robót od firm budowlanych dla brygad montażowych,

  • Sporządzanie pism i protokołów zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznym systemem jakości,

  • Uczestnictwo w procesach przekazywania urządzeń, w tym kontroli jakości i serwisu,

  • Rozliczenia finansowe, udział w kontrolowaniu budżetu projektów,

  • Współpraca z podwykonawcami oraz klientami firmy.

Nasze wymagania

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki (kierunki: mechanika i budowa maszyn, elektryczny, elektroniczny, mechatronika lub pokrewne),

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3 metrów,

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel i zdolności analityczne,

  • Uprawnienia SEP do 1 kV,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Doświadczenie w branży dźwigowej – mile widziane.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w środowisku o najwyższych standardach jakości i bezpieczeństwa z realną możliwością rozwoju w strukturach firmy,

  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • Benefity dodatkowe (opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, karta sportowa - zajęcia także online, grupowe ubezpieczenie na życie, bony na święta),

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, także do użytku prywatnego; telefon; komputer).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników