Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bireta Professional Translations A. Kempińska, J. Woźniakowska sp.j. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy w Bireta Professional Translations A. Kempińska, J. Woźniakowska sp.j. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bireta Professional Translations A. Kempińska, J. Woźniakowska sp.j. w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska pracy w Bireta Professional Translations A. Kempińska, J. Woźniakowska sp.j.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Kierownika Projektów Tłumaczeniowych

Bireta Professional Translations A. Kempińska, J. Woźniakowska Spółka Jawna

Ksawerego Bronikowskiego 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie! Będziesz:

  • wprowadzał, przetwarzał i edytował teksty, rysunki z wykorzystaniem komputerowych edytorów tekstu i rysunku (Word, Excel, Power Point, Photoshop, AutoCAD), czyli:

  • ustawiał układ strony, formatował tekst, styl, ustawiał akapity, odwołania, adjustacje, tabele, grafiki, obrazy itp., wszystkiego Cię nauczymy!

  • analizował oraz weryfikował wprowadzone informacje i dane.

Nasze wymagania

  • Idealnie pasujesz do nas, jeżeli:

  • posiadasz status studenta (do 26 r.ż., preferowane studia zaoczne) – warunek konieczny,

  • dobrze znasz pakiet MS Office (Word, Excel, Power Point), czyli pisałeś dokumenty w Word, tworzyłeś prezentacje w Power Point lub proste tabele w Excel,

  • znasz Photoshop, AutoCAD – mile widziane,

  • dobrze znasz język angielski,

  • jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin,

  • szybko się uczysz, jesteś dokładny, sumienny i wytrwale dążysz do celu.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej 19 lat, w zespole entuzjastycznych ludzi, dzielących się wiedzą i doświadczeniem,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej po wcześniejszym przeszkoleniu,

  • atrakcyjne warunki finansowe, szkolenia, spotkania i wyjazdy integracyjne, unikalną atmosferę i dobrą zabawę,

  • biuro w cichej, kameralnej okolicy, ale blisko metra Kabaty z dostępem do dużej ilości kawy ;-)

O nas

Biuro Tłumaczeń Bireta to profesjonalny dostawca usług tłumaczeniowych dla przemysłu i biznesu. Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia pisemne i ustne w większości języków europejskich i azjatyckich. Posiadamy certyfikat i działamy zgodnie z międzynarodową normą ISO 17100, która określa wymagania dotyczące świadczenia wysokiej jakości usług tłumaczeniowych.

Znajdujemy się w czołówce polskich dostawców usług tłumaczeniowych (nasze biuro tłumaczeń uplasowało się na 5. miejscu w rankingu Book of Lists w kategorii FIRMY TŁUMACZENIOWE).

Rekrutacja otwarta również dla obcokrajowców z bardzo dobrym językiem polskim !