Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Kierownika Projektu - Inżynier Budowy

MDM MECHANICAL INSTALLATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Stany Zjednoczone

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Jeżeli chcesz się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenie, pracować przy budowach najnowocześniejszych na świecie fabryk samochodowych dołącz do nas.

W początkowej fazie pracy na oferowanym stanowisku planujemy wdrożyć pracownika w zagadnienia, którymi zajmuje się nasza firma. Wiąże się z tym wyjazd na budowy realizowane w Stanach Zjednoczonych, Unii Europejskiej lub w Afryce. Kontakt z budową pozwala dobrze zrozumieć wszystkie czynności konieczne w procesie ofertowania, negocjacji oraz realizacji projektów budowlano - montażowych. Pozwala to umocnić zarówno praktyczną wiedzę z zakresu budownictwa (zdobyć uprawnienia budowlane) a także ugruntować znajomość języka obcego poprzez bezpośredni kontakt z Klientem.

Nasze wymagania

  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie na kierunkach: budownictwo, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji,

  • znajomość języków: angielski i/lub niemiecki i/lub hiszpański i/lub francuski,

  • atutami są: znajomość programów MS Office, AutoCAD, wcześniejsze doświadczenie w sektorze budowlanym w zakresie projektowania i wykonawstwa, doświadczenie w prowadzeniu korespondencji z uczestnikami procesu budowlanego (ofertowanie, negocjacje, realizacja, rozliczanie projektów),

  • otwarta osobowość, zaangażowanie, szczere zainteresowanie, chęć dalszego rozwoju.

To oferujemy

  • umowa o pracę lub B2B,

  • pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie polskiej,

  • możliwość rozwoju i awansu, docelowo na stanowisko Kierownika ds. Klientów Kluczowych,

  • narzędzia adekwatne do stanowiska,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.