Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent kierownika projektu

Forglass Sp. z o.o.

  • Wadowicka 8A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Wadowicka 8A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie koncepcji i schematów technologicznych

  • Asysta/kierowanie projektami w zakresie całościowym, jak również szczegółowym - wykonawstwo

  • Przygotowywanie i kontrolowanie harmonogramów prac

  • Nadzór nad realizacją w terenie i koordynacją różnych branż

  • Kierowanie podległymi pracownikami

  • Dbanie o jakość prac i bezpieczeństwo prowadzonych robót

  • Kontakt z dostawcami urządzeń i podzespołów

  • Rozpoznawanie potrzeb klienta i merytoryczna pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań

  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Inwestorem

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego, bądź w trakcie V roku studiów (kierunki: mechanika i budowa maszyn, budownictwo, energetyka, inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria materiałowa, urządzenia i systemy przemysłowe, inżynieria i zarządzanie procesami przemysłowymi, inżynieria ciepła, ceramika, technologia chemiczna, inżynieria naftowa i gazownicza, paliwa i środowisko)

  • Znajomości języka angielskiego – B2/C1 (drugi język mile widziany)

  • Znajomości rysunku technicznego

  • Gotowości do pracy w terenie, min 50% czasu pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomości pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)

  • Zmysłu technicznego oraz podstawową znajomość CAD.

  • Zaangażowania, wychodzenia z inicjatywą, poczucia odpowiedzialności oraz samodzielności

  • Pasja, „Can do attitude”

To oferujemy

  • Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy

  • Praca z międzynarodowymi klientami

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz uzyskiwanych wyników pracy

  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy

  • Samodzielne stanowisko i ambitne zadania

  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw biznesowych

  • Praca z najlepszymi ekspertami

  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • Przestronne biuro

  • Nauka języków w pracy

  • Warsztaty integracyjne

“Progress through technology” oznacza, że łączymy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji szkła z najbardziej zaawansowaną technologią w projektowaniu, inżynierii, produkcji i stawianiu pieców szklarskich oraz zestawiarni dla naszych klientów – producentów wyrobów szklanych, opakowań, float, szkła wodnego oraz włókna szklanego. Firma zatrudnia 250 pracowników, w tym 95 inżynierów.

Przewiń do profilu firmy