Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Kierownika Projektu

  • Łódź, łódzkie
  • Asystent
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    Przedsiębiorstwo inżynierskie specjalizujące się w projektowaniu i budowie nowoczesnych układów automatyki programowalnej dla wszystkich działów przemysłu i gospodarki, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie

    Zakres obowiązków:

    • Wspieranie kierownika projektu w realizowaniu zadań projektowych.
    • Współpraca z firmami podwykonawczymi i dostawcami.
    • Kompletowanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej.
    • Tłumaczenia dokumentów z jęz. polskiego na angielski i z jęz. angielskiego na polski.
    • Organizacja biura, w tym obsługa urządzeń biurowych, koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji, organizacja spotkań.
    • Sporządzanie notatek służbowych i sprawozdań ze spotkań, narad technicznych i handlowych.
    • wykształcenie wyższe – mile widziane wykształcenie techniczne;
    • bardzo dobra znajomość programów biurowych Pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint);
    • znajomość jęz. angielskiego;
    • mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektryki i automatyki;
    • umiejętność logicznego i zwięzłego wyrażania myśli na piśmie;
    • łatwość w sporządzaniu notatek i sprawozdań z prowadzonych narad, rozmów i negocjacji;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • odpowiedzialność i zaangażowanie;
    • dyspozycyjność – praca na pełny etat;
    • dobra organizacja pracy własnej.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Narzędzia niezbędne do pracy.
    • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
    • Wynagrodzenie zgodnie z kompetencjami i umiejętnościami.
    • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, w temacie wiadomości wpisując: CV – Asystent kierownika.

    Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.