Logo Pracuj.pl

Asystent kierownika projektu

ATEM-Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

ATEM-Polska Sp. z o.o.

Usługowa 6

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wspomaganie działań Kierownika Projektu przy realizacji projektu
  • Uczestnictwo w procesie formalno-prawnym i administracyjnym
  • Współpraca z biurem projektowym
  • Uczestnictwo w procesie uzyskiwania uzgodnień z urzędami i właścicielami nieruchomości oraz w uzyskiwaniu pozwoleń i decyzji administracyjnych
  • Tworzenie pism, raportów, archiwizowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Otwartość i umiejętność współpracy
  • Dobra organizacja pracy
  • Obsługa komputera (Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość procesów formalno-prawnych inwestycji budowlanych

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w ramach międzynarodowego holdingu VINCI
  • Stabilność zatrudnienia - średni staż pracy to ponad 9 lat
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • wyprawka dla dziecka

Administratorem danych osobowych osób aplikujących o pracę jest ATEM – Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji pod adresem: https://www.axians.pl/pl/rekrutacja

Asystent kierownika projektu, Usługowa 6, Opole