Ta oferta pracy jest nieaktualna od 866 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Kierownika Projektu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

Firma specjalizująca się w wykonywaniu urządzeń technologicznych, przede wszystkim w branży przemysłu motoryzacyjnego i ogólnomaszynowego z siedzibą w Poznaniu, poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • przygotowanie danych wejściowych do nowego Projektu
  • tworzenie harmonogramów w MS Project na podstawie wytycznych od Kierownika Projektu oraz nadzór nad ich przebiegiem
  • przygotowywanie kompletu dokumentacji technicznej związanej z realizacją Projektu
  • gromadzenie i archiwizacja dokumentacji Projektu
  • organizacja poszczególnych zadań w projekcie (przygotowanie list zamówieniowych)
  • zarządzanie realizacją Projektu w przypadku nieobecności Kierownika Projektu

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego (budowa maszyn, automatyka ..)
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • znajomości programu AutoCAD lub Microstation
  • znajomości MS Project
  • znajomości j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
  • komunikatywności
  • zdolności twórczych – pomysłowości
  • umiejętności działania w nowych oraz stresujących sytuacjach
  • samodzielności
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą i rozwijającą pracę w zgranym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość indywidualnego rozwoju

Aplikacje (CV + list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk:

lub na adres biura Spółki:

Taskoprojekt Sp. z o.o.
ul. Mogileńska 50
61-044 Poznań

oraz jako wymóg konieczny do rozpatrzenia kandydatury, prezentacji swoich najlepszych  dotychczasowych projektów (w pdf) lub dołączenie listy tych projektów, które mogą być zaprezentowane przez kandydata podczas ewentualnego spotkania.”

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się