Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Kierownika Projektu

ARCHE S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kierownika projektu w bieżących działaniach

  • Współpraca z projektantami, wykonawcami oraz organami administracji publicznej

  • Pozyskanie ofert od dostawców i wykonawców

  • Przygotowanie przedmiarów robót budowlanych

  • Przygotowanie umów / zamówień

  • Archiwizowanie dokumentacji budowy, dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • Wstępna weryfikacja faktur pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym

  • Udział w spotkaniach, przygotowywanie notatek, pism, wniosków urzędowych itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (mile widziane wykształcenie budowlane)

  • Znajomość pakietu MS Office, AutoCad

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Inicjatywa, operatywność i sumienne podejście do powierzonych zadań

  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • pracę w młodym, zgranym i rozwijającym się zespole

  • uczestnictwo w ciekawych projektach i inwestycjach

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie

ARCHE S.A.

Grupa Arche jest właścicielem prężnie rozwijającej się sieci hoteli. Kolekcja to rewitalizowane hotele historyczne oraz hotele miejskie. Każdy z nich ma swoją historię, swój niepowtarzalny styl.

Przewiń do profilu firmy