Logo Pracuj.pl

Asystent Kierownika Projektu

ARCADIS Sp. z o.o.O firmie

ARCADIS Sp. z o.o.

Fabryczna 6

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie konsultantów i kierownika projektu w zakresie realizowanych projektów/zadań
  • Wsparcie procesu projektowego
  • Administrowanie dokumentacją projektową
  • Sporządzanie raportów Technical Due Diligence
  • Inwentaryzacje obiektów budowlanych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa ogólnego / konstrukcji lub architektury
  • Co najmniej 2 - letnie doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji projektowej
  • Biegła znajomość oprogramowania oprogramowania inżynierskiego AutoCAD
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, jak również podejmowanie samodzielnych decyzji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie z uwzględnieniem słownictwa technicznego związanego z budownictwem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność szybkiej i dokładnej analizy zarówno dokumentacji projektowej, jak i tekstów, raportów, dokumentacji budowlanej

Mile widziane

  • Znajomość programu Revit
  • Doświadczenie w administrowaniu dokumentacją budowy

To oferujemy

  • Praca w doświadczonym i pomocnym zespole
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna w Medicover i CM Damiana, ubezpieczenie na życie i NNW w Allianz, karta Multisport zamiennie z kartą Sodexo Pass, coroczny zwrot członkostwa w jednej dowolnie wybranej organizacji zawodowej, pakiet wsparcia pracowników w życiu prywatnym Workplace Options, dofinansowanie szkoleń, studiów, etc.
  • Opcja doskonalenia znajomości języka angielskiego i niemieckiego
  • Wsparcie w uzyskaniu uprawnień zawodowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • program wsparcia pracowników Workplace Options

Arcadis jest wiodącą, globalną firmą projektowo-doradczą dla środowiska naturalnego i obiektów budowlanych. Poprzez umiejętne zastosowanie wiedzy i usług z zakresu projektowania, konsultingu, inżynierii oraz zarządzania projektami, dostarczamy naszym klientom wyjątkowe i jednocześnie zrównoważone środowiskowo rezultaty obejmujące cały cykl życia obiektów. Arcadis to 27 000 specjalistów obecnych w ponad 70 krajach, którzy generują roczny dochód w wysokości 3,4 miliardów euro. Wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem UN-Habitat, przyczyniając się do podniesienia jakości życia w dynamicznie rozwijających się miastach na całym świecie.

Asystent Kierownika Projektu, Fabryczna 6, Fabryczna, Wrocław