Oferta pracy

Asystent Kierownika Projektu

ARCADIS Sp. z o.o.

Fabryczna 6

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie konsultantów i kierownika projektu w zakresie realizowanych projektów/zadań

  • Wsparcie procesu projektowego

  • Administrowanie dokumentacją projektową

  • Sporządzanie raportów Technical Due Diligence

  • Inwentaryzacje obiektów budowlanych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa ogólnego / konstrukcji lub architektury

  • Co najmniej 2 - letnie doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji projektowej

  • Biegła znajomość oprogramowania oprogramowania inżynierskiego AutoCAD

  • Sprawna obsługa pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole, jak również podejmowanie samodzielnych decyzji

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie z uwzględnieniem słownictwa technicznego związanego z budownictwem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność szybkiej i dokładnej analizy zarówno dokumentacji projektowej, jak i tekstów, raportów, dokumentacji budowlanej

Mile widziane

  • Znajomość programu Revit

  • Doświadczenie w administrowaniu dokumentacją budowy

To oferujemy

  • Praca w doświadczonym i pomocnym zespole

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę

  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna w Medicover i CM Damiana, ubezpieczenie na życie i NNW w Allianz, karta Multisport zamiennie z kartą Sodexo Pass, coroczny zwrot członkostwa w jednej dowolnie wybranej organizacji zawodowej, pakiet wsparcia pracowników w życiu prywatnym Workplace Options, dofinansowanie szkoleń, studiów, etc.

  • Opcja doskonalenia znajomości języka angielskiego i niemieckiego

  • Wsparcie w uzyskaniu uprawnień zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • program wsparcia pracowników Workplace Options

Arcadis jest wiodącą, globalną firmą projektowo-doradczą dla środowiska naturalnego i obiektów budowlanych. Poprzez umiejętne zastosowanie wiedzy i usług z zakresu projektowania, konsultingu, inżynierii oraz zarządzania projektami, dostarczamy naszym klientom wyjątkowe i jednocześnie zrównoważone środowiskowo rezultaty obejmujące cały cykl życia obiektów. Arcadis to 27 000 specjalistów obecnych w ponad 70 krajach, którzy generują roczny dochód w wysokości 3,4 miliardów euro. Wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem UN-Habitat, przyczyniając się do podniesienia jakości życia w dynamicznie rozwijających się miastach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy