Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Kierownika Robót Drogowych - Kosztorysant (praca biurowa)

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE ROMAN JERECZEK

  • Przyborzyce 7, Bytów
    Bytów, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Przyborzyce 7

Bytów

Twój zakres obowiązków

  • czytanie dokumentacji projektowej

  • obsługa programu EXEL, AUTOCAD i NORMA PRO

  • wsparcie zespołów realizacyjnych na etapie przygotowania i realizacji budowy

  • kosztorysowanie ofert

  • przygotowanie dokumentacji przetargowej i odbiory robót

  • pomoc w administracji budowlanej

Nasze wymagania

  • systematyczność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracy

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy

  • prawo jazy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • niezbędne narzędzia do pracy w tym auto służbowe do dyspozycji

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia

  • korzystne warunki dodatkowego ubezpieczenia

  • system premiowy i pożyczkowy

  • praca na terenie Bytowa + 60 km

Ponad ćwierć wieku doświadczenia, podejmowanie się nie tylko typowych ale i niestandardowych, specjalistycznych robót budowlanych a także zachowanie jakości i terminowości pozwoliło firmie ROMAN JERECZEK osiągnąć pozycję lidera w regionie - jako PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE.

W znakomitej większości realizacji budowlanych występujemy jako GENERALNY WYKONAWCA, sprawnie koordynując przebieg zleconych nam robót przez duże firmy, sieci marketów handlowych, samorządy terytorialne czy inwestorów indywidualnych.

Firma zajmująca się budową dróg zatrudni osobę na stanowisko ASYSTENT KIEROWNIKA ROBÓT DROGOWYCH – KOSZTORYSANT (praca biurowa).

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj szybko" bądź kontakt telefoniczny pod numerem 601 693 569.