Oferta pracy

Asystent Kierownika Robót Elektrycznych

"BLACK WATER ENERGIA" sp. z o.o.O firmie

"BLACK WATER ENERGIA" sp. z o.o.

Nieborowska 46

Gdańsk

OPIS STANOWISKA:

  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót elektrycznych,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem i koordynacja podwykonawców
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • nadzór i koordynacja wszystkich robót elektrycznych na budowie
  • praca w delegacji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe elektryczne
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • Prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi programów: AutoCAD, MS Office, Norma PRO
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy własnej
  • samodzielność w działaniu

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prace w młodym, dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Black Water Energia istnieje od roku 2006. Zajmujemy się realizacją zasilania obiektów w energię elektryczną.

Oferujemy dostawy:

  • transformatorów dystrybucyjnych produkcji KP Electric oraz innych producentów
  • rozdzielnic SN i nn
  • kondensatorów i baterii kondensatorowych
  • przekładników
  • agregatów prądotwórczych oraz innych urządzeń dla energetyki
  • stacji transformatorowych

Realizujemy zadania w zakresie:

  • budowy stacji transformatorowych
  • modernizacji stacji transformatorowych
  • modernizacji zasilania obiektów
  • budowy tras kablowych
  • modernizacji układów pomiarowych oraz dostosowania ich do wymogów TPA
  • prowadzenia eksploatacji urządzeń na terenie zakładów produkcyjnych

Wykonujemy badania okresowe:

  • wyłączników
  • przekładników prądowych i napięciowych
  • transformatorów wraz z badaniem przełączników zaczepów
  • ochrony przeciwporażeniowej
  • sprzętu elektroizolacyjnego

Projekty:

  • stacje transformatorowe
  • linie kablowe
  • bilanse mocy
  • kompensacja mocy biernej

Współpracujemy z zakładami energetycznymi.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy