Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Kierownika Robót Elektrycznych

"BLACK WATER ENERGIA" sp. z o.o. O firmie

  • Przyrodników 6B
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

"BLACK WATER ENERGIA" sp. z o.o.

Przyrodników 6B

Gdańsk

Black Water Energia istnieje od roku 2006. Zajmujemy się realizacją zasilania obiektów w energię elektryczną.

Oferujemy dostawy:

  • transformatorów dystrybucyjnych produkcji KP Electric oraz innych producentów
  • rozdzielnic SN i nn
  • kondensatorów i baterii kondensatorowych
  • przekładników
  • agregatów prądotwórczych oraz innych urządzeń dla energetyki
  • stacji transformatorowych

Realizujemy zadania w zakresie:

  • budowy stacji transformatorowych
  • modernizacji stacji transformatorowych
  • modernizacji zasilania obiektów
  • budowy tras kablowych
  • modernizacji układów pomiarowych oraz dostosowania ich do wymogów TPA
  • prowadzenia eksploatacji urządzeń na terenie zakładów produkcyjnych

Wykonujemy badania okresowe:

  • wyłączników
  • przekładników prądowych i napięciowych
  • transformatorów wraz z badaniem przełączników zaczepów
  • ochrony przeciwporażeniowej
  • sprzętu elektroizolacyjnego

wykonujemy projekty:

  • stacje transformatorowe
  • linie kablowe
  • bilanse mocy
  • kompensja mocy biernej

Opis stanowiska:

  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót elektrycznych,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem i koordynacja podwykonawców,
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji,
  • nadzór i koordynacja wszystkich zleconych  robót elektrycznych na budowie,
  • praca w delegacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe elektryczne,
  • umiejętność  zarządzania zespołem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi programów: AutoCAD, MS Office, Norma PRO,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy własnej,
  • samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prace w młodym, dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych.

Ogłoszenie archiwalne