Logo Pracuj.pl

Asystent Kierownika Rozwoju Produktu

ITM PolandO firmie

ITM Poland

Andrzeja Stanikowskiego 2

Potkanów

Radom

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • umacnianie pozycji rynkowej produktu poprzez podnoszenie walorów konkurencyjnych i obniżanie kosztów
  • rozwijanie i obsługa maszyn w ramach powierzonej grupy produktowej
  • aktywne uczestnictwo w zbieraniu i analizowaniu danych służących ciągłemu rozwojowi maszyny jako produktu skończonego
  • wsparcie techniczne w procesie sprzedaży powierzonej grupy produktów
  • planowanie i przeprowadzanie testów nowych rozwiązań technicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu budowy i eksploatacji maszyn
  • znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej: rysunki złożeniowe, schematy mechaniczne, pneumatyczne, hydrauliczne
  • znajomość podstawowych narzędzi wspomagających analizę danych Excel i umiejętność prezentacji wyników analizy
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie
  • dyspozycyjność do podróżowania – w celu realizacji zadań projektowych w fabrykach klientów
  • umiejętności pracy w zespole multidyscyplinarnym
  • gotowość do podejmowania wymagających wyzwań

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania Microsoft Project
  • umiejętność wystąpień publicznych

To oferujemy

  • realizacja innowacyjnych projektów dla klientów z całego świata
  • nieprzeciętnie dobry zespół inżynierów, z którym będziesz współpracować oraz atmosferę pracy sprzyjającą kreatywności
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny: pracowniczy program emerytalny, sponsorowane ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, oferta sportowa, dofinansowana stołówka pracownicza, dofinansowanie nauki języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dofinansowane posiłki na stołówce pracowniczej

ITM POLAND SP. Z O.O. – technologie wytwarzania produktów przyszłości

International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1991 roku w Radomiu z myślą o projektowaniu i dostarczaniu urządzeń dla przemysłu tytoniowego. Od tamtego czasu firma rozrosła się do ponad 400 pracowników. Od 2006 roku główny kierunek rozwoju firmy to projektowanie i dostarczanie urządzeń i technologii do wytwarzania produktów tytoniowych nowej generacji (o obniżonym ryzyku konsumpcji), a także produktów z materiałów ekologicznych będących alternatywą dla plastiku.

ITM jest częścią grupy Tembo, której siedziba znajduje się w Kampen (Niderlandy). Grupa składa się z różnych spółek, posiada kilka zakładów rozwojowych i produkcyjnych w Europie oraz centra serwisowe działające na trzech kontynentach. ITM Poland nieustannie inwestuje w rozwój i badania dzięki czemu jesteśmy w czołówce najbardziej innowacyjnych firm technologicznych w Polsce. Projektujemy maszyny przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi inżynierskich i korzystamy z najnowszych technik programowania maszyn. Tworzymy technologię niezbędną do wytwarzania produktów Heat not Burn oraz produktów ECO (w tym filtry papierosowe oraz rurki papierowe). Rozwiązania techniczne i technologiczne stworzone w ITM Poland są chronione prawnie dzięki uzyskanym patentom.

Firma ITM Poland prowadzi pełną działalność biznesową od rozpoznania rynku do dostawy maszyn, linii technologicznych i wsparcia w ich eksploatacji. Dzięki temu oferujemy pełne spektrum specjalizacji i realizacji naszych ambicji w różnych obszarach. Cenimy sobie przyjazną atmosferę pracy, otwarte relacje i wspólne wartości. To one pozwalają nam budować dobre i angażujące środowisko pracy dające każdemu pracownikowi motywację i poczucie współtworzenia firmy. Mocno akcentujemy to, że tworzymy niekorporacyjne środowisko. Dbamy o to, aby wszystkim pracowało się dobrze. Praca w ITM oznacza bycie częścią międzynarodowej firmy, gdzie utalentowani ludzie, mogą się rozwijać.

Asystent Kierownika Rozwoju Produktu, Andrzeja Stanikowskiego 2, Potkanów, Radom