Oferta pracy

Asystent Kierownika Serwisu Technicznego

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Pogorzałki 19, Mszczonów
    Mszczonów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Integer Group Services Sp. z o.o

Pogorzałki 19

Mszczonów

Twój zakres obowiązków

  • kontrola nad terminowością wykonania zleconych napraw, modernizacji, prac w zakresie obowiązujących gwarancji

  • kontakt z technikami pracującymi w oddziałach w całym kraju, merytoryczne wsparcie i pomoc w diagnozie problemu

  • kontakt z firmami zewnętrznymi, zbieranie ofert, nawiązywanie nowych kontaktów

  • raportowanie przełożonemu o postępach w realizacji spraw bieżących

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy, terminowość, wysoka kultura osobista

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane elektryczne, elektroniczne, mechaniczne)

  • doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu – warunek konieczny, mile widziane w branży kurierskiej

  • zmysł techniczny, znajomość rysunku, terminologii

  • znajomość systemów CMMS lub innych metod organizacji i nadzoru pracy zespołu pracowników

  • biegła obsługa komputera (pakiet MSOffice, w szczególności Excel)

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w branży kurierskiej

To oferujemy

  • pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania

  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej )

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy