Oferta pracy

Asystent Kierownika Sklepu

Rossmann SDPO firmie

  • Żeromskiego 6, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • asystent

Rossmann SDP

Żeromskiego 6

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołem i organizacja pracy sklepu podczas prowadzenia zmiany,

  • wykonywanie zadań administracyjno-biurowych, praca ze wskaźnikami biznesowymi,

  • dbanie o wizerunek sklepu i relacje z Klientami,

  • obsługa Klienta przy kasie i na sali sprzedaży zgodna ze standardami firmy,

  • aktywna praca z towarem na sali sprzedaży,

  • przyjmowanie dostaw,

  • czynności porządkowe.

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności interpersonalne,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem,

  • otwartość i życzliwość w relacjach z Klientami,

  • gotowość do pracy w systemie równoważnym praca zmianowa również w soboty, niedziele, prace w godzinach nocnych.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • szkolenia i rozwój osobisty,

  • pakiet socjalny oraz pakiet sportowy,

  • dofinansowanie wakacji, kolonii dla dzieci,

  • rozwijanie pasji: nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku