Oferta pracy

Asystent kierownika filii

NEW YORKER

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu zmian

  • przygotowanie asortymentu oraz jego prezentacja

  • czystość i sprzedaż – idą ze sobą w parze

  • wsparcie klienta w poszukiwaniu modowych inspiracji

  • kropka nad „i” przy kasie, czyli sprzedaż komplementarna

Podział czasu pracy
10%

Praca biurowa

90%

Sala sprzedaży

Nasze wymagania

  • staż pracy w handlu

  • zaangażowanie i inicjatywa

  • otwartość na kontakt z klientem

  • elastyczność - gotowość do podjęcia pracy zmianowej i w weekendy

  • zainteresowanie modą i identyfikacja ze stylem NEW YORKER

To oferujemy

  • brak kolejki kandydatów, to my czekamy na Ciebie

  • przywita Cię super ekipa, jesteśmy drużyną - to nie banał!

  • profesjonalne szkolenia i wsparcie teamu w 100%

  • przestrzeń na Twoje pomysły i inicjatywę

  • atrakcyjne dodatki motywacyjne

  • ścieżka rozwoju – wyjdziemy Ci naprzeciw

  • zdobędziesz doświadczenie w zarządzaniu personelem

  • każdego dnia światowe trendy to u nas temat nr 1

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • napoje

  • bony towarowe

  • w pełni wyposażona część socjalna dla pracowników

NEW YORKER

Co nas wyróżnia?

■ prawie 50 lat historii

■ ponad 1100 filii

■ sklepy w 46 krajach

■ blisko 20 000 pracowników

■ średnio 34 miliony klientów miesięcznie

i wciąż się rozwijamy!

Tworzymy modę, która towarzyszy Ci w różnych sytuacjach z Twojego codziennego życia – kiedy spędzasz czas w gronie przyjaciół, uprawiasz sport, pracujesz albo się relaksujesz.

W naszych sklepach znajdziesz produkty pod różnymi brandami. Każda z marek jest inna, wyjątkowa. Wszystkie razem tworzą spójny, charakterystyczny dla NEW YORKER modowy przekaz i odpowiadają najnowszym światowym trendom. Jesteśmy elastyczni i szybko dostosowujemy się do zmian, tym samym pozostajemy nowocześni i efektywni. Daje to podstawę do stabilnego i doskonale rokującego na przyszłość rozwoju przedsiębiorstwa, a tym samym, wszystkich naszych współpracowników.

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, w którym liczy się przede wszystkim praca w przyjaznej atmosferze? Świetnie! Podejmij wyzwanie w naszym sklepie!

Przewiń do profilu firmy