Oferta pracy

Asystent kierownika zakładu

Przedsiębiorstwo EL-KAJO Sp. z o.o.

4 0005 500 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie Kierownika Zakładu w codziennych zadaniach

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań oraz ich organizacja

  • Przygotowywanie dokumentacji (notatek, raportów i innych dokumentów), na potrzeby kadry menadżerskiej

  • Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Wysyłanie zapytań ofertowych oraz przeprowadzanie wstępnych negocjacji

  • Praca w biurze i w terenie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dobra znajomość MS Office

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność pozyskiwania i przekazywania informacji, umiejętność pracy w zespole)

  • Zaangażowanie w powierzone zadań

To oferujemy

  • Wynagrodzenie od 3000-4000 zł netto miesięcznie (4000 - 5000 zł brutto)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

  • Najwyższej jakości narzędzia pracy

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Spółka EL-KAJO prowadzi działalność w obrębie produkcji materiałów budowlanych, budowy dróg, obiektów oraz gospodarki odpadami.

Spółka EL-KAJO istnieje na polskim rynku już od ponad 30 lat, nieustannie dbając o rozwój i zapewniając coraz wyższy standard obsługi klientów.

Oferujemy profesjonalną wiedzę z zakresu budownictwa i specyfiki materiałów budowlanych. Specjalizujemy się w zagospodarowaniu terenów zielonych, dróg, parkingów. Wszelkie prace podejmujemy z myślą o środowisku naturalnym i zgodnie z zachowaniem wymogów ochrony środowiska.

Wszystkie nasze materiały budowlane, w tym kruszywa drogowe i prefabrykaty, produkowane są z najwyższą starannością, przy zachowaniu wszelkich obowiązujących norm.

Misja i strategia firmy:

Naszą misją a zarazem celem jest dostarczanie klientom przyjaznych dla środowiska rozwiązań. Wychodzimy bowiem z założenia, że ochrona środowiska to nie tylko ochrona zasobów naturalnych, ale także dbanie o zdrowie ludzi i przyszłych pokoleń.

Przewiń do profilu firmy