Asystent Klienta

Certo Kancelaria Prawna Janowicz-Stradomska i Wspólnicy

Aleje Jerozolimskie 142b

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klienta

  • Nadzór nad przepływem dokumentacji dla klienta

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Kompletowanie wymaganych dokumentów w procesie obsługi klienta

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność

  • Inicjatywa, przy jednoczesnym nastawieniu na działanie dla dobra Klienta i firmy

  • Systematyczność i skuteczność w działaniu

  • Umiejętność budowania relacji z klientem, aktywnego słuchania i skutecznej komunikacji

  • Doświadczenie w obsłudze klienta (preferowana branża finansowa)

  • Nastawienie na cel i osiąganie wyników

  • Mile widziane osoby studiujące prawo lub kierunki pokrewne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Profesjonalne szkolenie wstępne, które ułatwi Ci wdrożenie się w nowe obowiązki

  • Elastyczny grafik, który pozwoli na łączenie pracy z innymi obowiązkami

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta

  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Owocowe środy

  • Opiekę medyczną na korzystnych warunkach

  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy (prowadzimy wewnętrzne rekrutacje tylko dla naszych pracowników)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne