Oferta pracy

Asystent Klienta

PKO Bank Polski SA

  • Zambrów

    Zambrów, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • witasz klientów przychodzących do oddziału,

  • udzielasz informacji oraz proponujesz najlepsze rozwiązanie obsługi klienta,

  • budujesz dobrą atmosferę z klientem.

Nasze wymagania

  • jesteś osobą zaangażowaną,

  • lubisz rozmawiać, poprawnie się wysławiasz i potrafisz słuchać,

  • masz pozytywne nastawienie i motywację do działania.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego.

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Przewiń do profilu firmy