Oferta pracy

Asystent Konstruktora

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie rozwiązań konstrukcyjnych maszyn transportu wewnętrznego zgodnie z wytycznymi Klientów

  • prezentacja oferowanych rozwiązań u Klienta

  • aktywne współuczestniczenie w realizacji projektów

  • koordynacja różnych działań operacyjnych oraz utrzymanie satysfakcjonujących relacji z Klientami i Dostawcami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: projektowanie, mechanika i budowa maszyn itp.) – warunek konieczny

  • znajomość zasad projektowania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub praktyki będą dodatkowym atutem

  • znajomość programów AutoCad i Inventor – warunek konieczny

  • kreatywność, umiejętność inicjowania nowych rozwiązań

  • zorientowanie na cel oraz zaangażowanie w realizację zadań

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy z zespole

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży

  • udział w ciekawych zróżnicowanych zaawansowanych projektach technologicznych

  • możliwość rozwijania swoich umiejętności technicznych

  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy Plan Kapitałowy

  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)

  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe

  • program poleceń pracowniczych (możliwość uzyskania premii za polecenie pracownika)

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od prawie 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli wiążesz swój rozwój zawodowy z projektowaniem maszyn, interesują Cię zagadnienia techniczne, chcesz się sprawdzić w realizacji projektów dotyczących implementacji automatycznych systemów transportu wewnętrznego, dołącz do zespołu ekspertów