Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Konstruktora

NOVA sp. z o.o.

3 5005 500 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

NOVA So. z o.o. powstała w 2012 roku aby sprostać coraz większym wymaganiom polskich klientów.

Specjalizujemy się w projektowaniu stalowych podkonstrukcji do elewacji murowanych oraz z betonu architektonicznego.

Opis stanowiska:

Stanowisko asystenta konstruktora polega na analizowaniu oraz wykonywaniu dokumentacji technicznej na bazie otrzymanego projektu oraz na projektowaniu elementów podkonstrukcji zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz metodyką wewnętrzną.

Od kandydatów wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego z zakresu budownictwa
  • Biegłej znajomości rysunku technicznego
  • Bardzo dobrej znajomości AutoCad (lub pokrewne), Excel, Word
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności

Atutami będą:

  • Doświadczenie, zwłaszcza w zakresie projektowania elementów spawanych, projektowania elewacji murowanych i betonowych
  • Praktyczne doświadczenie i znajomość SolidWorks i programów pokrewnych
  • Uprawnienia budowlane projektowe lub bez ograniczeń

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (inne formy zatrudnienia do negocjacji)
  • Wszelkie niezbędne do pracy szkolenia, materiały oraz sprzęt
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne