Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Konsultanta / Researcher

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 2018-07-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy jedną z największych polskich firm doradztwa personalnego, obecną na rynku od 1993 roku. Koncentrujemy się na rekrutacji top managmentu, managerów i kluczowych specjalistów dla najważniejszych obszarów rynku. Wspieramy naszych Klientów w zakresie oceny kompetencji i potencjału pracowników, w obszarze outplacementu, opracowujemy programy rozwojowe i prowadzimy szkolenia skierowane do branży HR. W swojej ofercie mamy także usługi z zakresu Employer Brandingu, w tym międzynarodowe projekty jak Global Management Challenge i Enactus. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.
    line

    Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    JK/AKR/0718
    line

    Zadania:

    • Research rynku pod kątem prowadzonych projektów rekrutacyjnych
    • Bliska współpraca z konsultantem przy opracowaniu strategii poszukiwań
    • Identyfikacja kandydatów metodą direct search
    • Analiza profilu zawodowego kandydata i telefoniczna weryfikacja
    • Bieżące raportowanie działań w systemie
    • Prowadzenie kalendarza spotkań konsultanta

    Wymagania:

    • Zainteresowanie branżą HR i wola rozwoju w rekrutacjach
    • Doświadczenie w kontakcie z klientem biznesowym
    • Wykształcenie wyższe
    • Nastawienie na cel, komunikatywność, zadaniowość,
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o najwyższych standardach na rynku
    • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + prowizja od zrealizowanych projektów
    • Pracę przy ambitnych projektach dla największych firm na rynku
    • Mentoring i wsparcie doświadczonych konsultantów
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
    • Nowoczesne biuro w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    line
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.
    bottom