Oferta pracy

Asystent Konsultanta Żywieniowego - Farmina Army

Farmina Pet Foods Polska Sp. z o.o.O firmie

20 zł brutto / godz.
  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Asystent

Farmina Pet Foods to rodzinna firma, założona w 1965 roku w Neapolu. Firma posiada trzy fabryki i obecna jest w ponad 60 krajach. Specjalizuje się w tworzeniu najlepszych, naturalnych systemów żywieniowych, opartych na badaniach naukowych. W portfolio firmy znajdują się najwyższej jakości karmy bytowe oraz naturalne diety weterynaryjne.

Zakres obowiązków:

  • Promowanie marki i rozdawanie próbek karm w parkach, na psich wybiegach, podczas zawodów, na piknikach oraz targach.
  • Zbieranie kontaktów i informacji o psach i kotach.
  • Wprowadzanie zebranych danych do systemu.
  • Raportowanie wyników po akcji.
  • Realizowanie targetów.

Wymagania:

  • Mile widziani studenci zootechniki, weterynarii lub osoby zainteresowane tematyką psów i kotów.
  • Praca w weekendy od piątku do niedzieli po 3 - 4 godziny.
  • Otwartość, komunikatywność.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.
  • Osoby dyspozycyjne w weekendy i zainteresowane dłuższą współpracą.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie.
  • Elastyczny grafik.
  • Stawkę podstawową 20 zł brutto za godzinę.
  • Niezbędne materiały.
  • Szkolenie wprowadzające.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy