Logo Pracuj.pl

Asystent Kontroli Jakości

Flügger Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Flügger Poland Sp. z o.o.

Rakietowa 20A

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie jakości surowców używanych do produkcji, wyrobów gotowych oraz ścieków zgodnie z obowiązującymi planami kontroli i specyfikacjami technicznymi
  • weryfikację ilości i stanu surowców, standardów i używanych materiałów
  • analizę fizyko-chemiczną surowców i produktów w laboratorium zgodnie z planami kontroli oraz atestami; wykonywanie prób wyrobów
  • dbałość o czystość i porządek pomieszczeń laboratoryjnych wraz z ich wyposażeniem
  • kalibrację sprzętu
  • pracę przy komputerze – wprowadzanie danych technicznych, weryfikacja kart charakterystyk, system BDO i inne
  • wykonywanie wszelkich prac manualnych niezbędnych w dziale kontroli jakości (praca fizyczna)
  • bezwzględne przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie
  • współpracę z działem produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie: mile widziani absolwenci szkół kierunków chemicznych
  • gotowość do pracy manualnej/fizycznej
  • znajomość specyfiki pracy (np. pomiary lepkości, gęstości, pH, spektrofotometryczne) w dziale kontroli jakości produkcji farb będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w dziale kontroli jakości w firmie produkcyjnej lub laboratorium fizyko-chemicznym będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programu MS Excel, MS Word

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wyjątkowe benefity: zniżka pracownicza, dofinansowanie do obiadów serwowanych w naszej kantynie, duży darmowy parking, imprezy integracyjne,
  • nieformalną kulturę organizacyjną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • korporacyjna karta kredytowa
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

We Flügger mamy wiele powodów do dumy, w szczególności są to nasze korzenie, produkty wysokiej jakości, wykwalifikowani pracownicy i lojalna baza klientów. W czerwcu 2020 roku uruchomiliśmy naszą nową strategię Going Green, w której większy nacisk na zrównoważony rozwój odgrywa kluczową rolę w osiąganiu naszych celów. Chcemy stworzyć bardziej ekologiczny Flügger, a naszą ambicją jest neutralność produkcji pod względem emisji CO2 do 2030 r., stosowanie 75% plastiku z recyklingu w naszych opakowaniach i produkcja farb w 100% zrównoważonych.

Asystent Kontroli Jakości, Rakietowa 20A, Gdańsk