Asystent koordynatora ds. sprzedaży

  • Bielsk Podlaski, podlaskie
  • Asystent
  • 08.08.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 07.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

    Zakres obowiązków:

    • współpraca z zespołem koordynatorów przy działaniach handlowych t.j. tworzenie ofert dla Klientów, przygotowywanie dokumentacji do podpisania umowy,
    • dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta na wszystkich etapach procesu sprzedaży,
    • kontakt z Kierownikami kontraktów i budów podczas realizacji inwestycji,
    • aktywna promocja firmy poprzez uczestnictwo w targach, dniach otwartych oraz innych eventach branżowych,
    • sporządzanie raportów oraz sprawozdań zgodnie z potrzebami komórki organizacyjnej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
    • mile widziana umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych budowlanych i instalacyjnych,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B.,
    • rozwinięte kompetencje interpersonalne w szczególności umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • sumienność, dokładność i systematyczność,
    • dyspozycyjność.

    NA CO MOŻESZ LICZYĆ:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.