Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Koordynatora Ekip Montażowych

PV POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Adama Branickiego 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 07 sie 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

PV POLAND sp. z o.o.

Adama Branickiego 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w koordynacji pracy ekip montażowych (koordynacja grafika, koordynacja podnośników, koparek, inne czynności potrzebne do wykonania montaży);

  • dbanie o prawidłowe i terminowe dostarczenie dokumentów (protokoły odbioru, zdjęcia);

  • kontakt z klientami Firmy;

  • współpraca z Działem Logistyki i Serwisu;

  • obsługa platform monitoringu instalacji PV;

  • wsparcie Działu Handlowego;

  • obsługa platformy CRM;

Nasze wymagania

  • absolwent lub student 4-5 roku kierunków technicznych, w zakresie energetyki, elektroniki lub pokrewnych (mile widziane);

  • doświadczenie w pracy na podobnym lub takim samym stanowisku (mile widziane);

  • terminowość i dokładność podczas realizacji powierzonych obowiązków;

  • samodzielność w działaniu, zorientowanie na cel i wielozadaniowość;

  • komunikatywność, asertywność i otwartość na pracę z klientem;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • zainteresowanie Sektorem OZE;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • elastyczną i stabilną formę zatrudnienia;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00;

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze wśród młodych, lecz doświadczonych specjalistów;

  • niezbędne narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy;

  • pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce;

PV Poland Sp. z o.o. to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży odnawialnych źródeł energii. W naszej działalności kierujemy się najwyższymi standardami obsługi klienta, oferując tylko najlepsze rozwiązania na rynku. Jakość oferowanych przez nas produktów i usług oraz zadowolenie Klientów przysporzyły nam wielokrotne wyróżnienia w rankingach firm fotowoltaicznych.

Renoma naszej Firmy pozwoliła nam na zajęcie 3 miejsca na podium w rankingu najlepszych firm fotowoltaicznych 2021 organizowanym przez portal enerad.pl. Znaleźliśmy się także w zestawieniu 10 najlepszych firm fotowoltaicznych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy