Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GMK Management Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą przy al. Armii Krajowej 12b/7, 50-541 Wrocław (administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Koordynatora HR

GMK MANAGEMENT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja przesyłania sprzętu między firmą a pracownikami

  • Praca z systemami zewnętrznymi firmy - dbanie o poprawność danych

  • Współpraca z dostawcami – przekazywanie informacji o aktualnym zapotrzebowaniu

  • Współpraca z przedstawicielami innych działów firmy

  • Redagowanie i edycja dokumentów wewnętrznych firmy dotyczących pracowników

  • Koordynacja zadań administracyjnych związanych z pracownikami

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny

  • Doświadczenie w pracy biurowej lub dziale HR – mile widziane

  • Zainteresowanie branżą HR

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Zróżnicowane i ciekawe zadania

  • Możliwość zdobycia wiedzy i kompetencji w obszarze HR

  • Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów HR

  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy

  • Transparentną ścieżkę kariery

O nas

GMK Management specjalizuje się w w usługach technicznych, a dzięki szybkiemu rozwojowi firmy obecnie skutecznie działa na rynku budownictwa energetycznego i przesyłowego.

Aktualnie do Naszego zespołu HR poszukujemy dynamicznej i zorganizowanej osoby. Jeśli praca w międzynarodowym zespole jest dla Ciebie, wyślij swoje CV poprzez "Aplikuj" lub na e-mail: [email protected]