Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Koordynatora Prac Elektrycznych i Niskoprądowych

Tetris Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i sprawdzanie dokumentacji projektowej

  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa ofert podwykonawców, rozliczenia podwykonawców

  • Udział w wizjach lokalnych, umiejętność przekazania informacji podwykonawcom, oszacowanie stanu istniejącego danej powierzchni.

  • Pozyskiwanie nowych kontaktów z podwykonawcami oraz producentami, dostawcami oświetlenia oraz osprzętu elektrycznego

  • Oceny prac elektrycznych na budowach, komunikacja z podwykonawcami oraz inspektorami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektryczny, teletechniczny lub pokrewne)

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze będącym przedmiotem rekrutacji;

  • Znajomości kosztorysowania( umiejętność weryfikacji cen jednostkowych itp.)

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania;

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym, AutoCAD,

Mile widziane

  • Znajomość systemów niskoprądowych np.: kontrola dostępu, system sygnalizacji włamania i napadu, system sygnalizacji pożaru, okablowanie strukturalne, telewizja dozorowa, dźwiękowy system ostrzegawczy, systemy teleinformatyczne.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej jednym z liderów rynku budowlanego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Pracę z wykwalifikowanym zespołem inżynierów

Tetris Poland Sp. z o.o.

Tétris to wiodący europejski specjalista w aranżacji przestrzeni biznesowych, od designu po wykonawstwo wnętrz w modelu „pod klucz”. Tétris rozpoczął działalność w 2003 roku i szybko stał się jedną z wiodących europejskich marek w zakresie aranżacji biur oraz sporządzania space planów. Wartość firmy była budowana w oparciu o projekty korporacyjne. Tétris szybko stał się kluczowym partnerem dla inwestorów rynku nieruchomości, właścicieli wiodących marek detalicznych, a także międzynarodowych hoteli, których sukces zależy wprost od unikalnego charakteru wnętrz. Dziś, dzięki znajomości uwarunkowań lokalnych, Tétris jest jednym z najczęściej wybieranych partnerów zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak dużych korporacji. Codziennie mierzymy się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie i realizacja rozwiązań wydajnych, efektywnych; przestrzeni, w których z przyjemnością można mieszkać lub pracować. Jeśli Twoją ambicją jest tworzenie biur przyszłości, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy