Oferta pracy

Asystent koordynatora procesu budowlanego

Danwood S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola realizacji budowy i korekta terminów prac podwykonawców,

  • przygotowywanie raportów o wykonanych zakresach prac brygad własnych i podwykonawców,

  • przygotowywanie zestawień o błędach i niezgodnościach zgłoszonych podczas procesu budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne budowlane lub instalacyjne,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • umiejętność wykonywania prezentacji w PowerPoint,

  • jez. niemiecki na poziomie podstawowym,

  • znajomość języków na wyższym poziomie będzie dodatkowym atutem ułatwiającym rozwój w firmie,

  • samodzielność w działaniu,

  • komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy i terminowość,

  • umiejętność pracy w zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • program rekomendacji pracowników