Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Koordynatora w Dziale Przygotowania Inwestycji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 2019-03-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Everest Development Sp. Z o.o 2 Sp. k to prężnie rozwijającą się spółka z kapitałem polskim, istniejącą na rynku od 2006 roku. Posiadamy ugruntowaną pozycję konkurencyjną. Przez dekadę zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kilka tysięcy mieszkań dla naszych zadowolonych klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Asystenta Koordynatora
    w Dziale Przygotowania Inwestycji
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • kontrolowanie przebiegu prac projektowych pod względem jakości i terminowości
    • dokonywanie odbiorów dokumentacji technicznej wykonywanej przez biura projektowe, w tym sprawdzanie jej kompletności
    • przekazywanie dokumentacji do wszystkich uczestników procesu budowlanego
    • konsultacje z biurami projektowymi w kwestii rozwiązań technicznych
    • udział przy tworzeniu koncepcji architektonicznych
    • analizowanie koncepcji projektowych dla planowanych inwestycji
    • współpraca przy sporządzaniu dokumentacji powykonawczej
    • pozyskiwanie oraz weryfikacja ofert projektowych
    • przygotowywanie zleceń z podwykonawcami

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe/średnie kierunkowe – studnia techniczne na kierunku Architektura lub Budownictwo
    • znajomość Prawa Budowlanego, Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, procedur administracyjnych w zakresie projektowania obiektów budowlanych
    • dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office i AutoCad
    • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
    • umiejętność wyznaczania priorytetów
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • możliwość współpracy w ramach Umowy o pracę lub własnej działalności gospodarczej
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • pracę nad ciekawymi i różnorodnymi projektami w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją rynkową
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość odbycia praktyki zawodowej na budowie
    • pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem
    Asystent Koordynatora w Dziale Przygotowania Inwestycji” za pomocą przycisku Aplikuj.