Asystent Kosztorysanta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 23.07.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w międzynarodowej firmie? Nie czekaj, aplikuj!

    Nr ref.: /524/07/2019/DK/42976
    Warszawa
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne warunki finansowe
    • zatrudnienie u wiodącego dewelopera
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pracę w dynamicznym środowisku
    • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
    zadania
    • analiza możliwości technicznych pod kątem realizacji projektów
    • opracowywanie przedmiarów robót według otrzymanych projektów
    • wykonywanie kosztorysów budowlanych
    • oszacowanie kosztów budowy
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego technicznego
    • doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane
    • odpowiedzialności, rzetelności, zaangażowania
    • znajomości programów Office, AutoCAD
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47