Oferta pracy

Asystent Księgowego

Top ManagerO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Ciesząca się bardzo dobrą opinią wśród pracowników oraz kontrahentów, działająca na terenie województwa lubelskiego firma budowlana działająca w branży budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz zamówień publicznych zatrudni na stanowisku:

Najważniejsze zadania:

  • Wsparcie Księgowego w codziennej pracy
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Pomoc w formalno- rachunkowej kontroli dokumentów księgowych
  • Inne prace administracyjno - biurowe

Oczekiwania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne
  • Znajomość pakietu Office, biegłość w obsłudze komputera
  • Mile widziana znajomość programów: Rewizor, Gratyfikant, Subiekt
  • Dokładność, rzetelność, zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość współpracy na cały etat lub na ½ etatu
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy
  • Wynagrodzenie – do uzgodnienia w czasie spotkania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne