Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent księgowego

OSME SP. Z O.O.

  • Tomasza Zana 39a, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Tomasza Zana 39a

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Udział w prowadzeniu (zespół) ksiąg rachunkowych i podatkowych w pełnym zakresie tj. m.in. pomoc w czynnościach (dążenie do samodzielnej pracy):

  • Podstawowe:

  • bieżąca obsługa rozrachunków

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • rozliczanie płatności

  • Pozostałe:

  • wczytywanie dokumentów z elektronicznego obiegu dokumentów do FK

  • bieżące dekretowanie i wprowadzanie (wczytywanie) danych do systemu księgowego

  • bieżące oraz okresowe uzgadnianie danych księgowych

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i innych

  • udział w przygotowaniu sprawozdania finansowego

  • bieżące raportowanie

  • kontakt z Zarządem obsługiwanej firmy

  • możliwość szybkiego rozwoju i awansu na stanowisko Księgowego

Nasze wymagania

  • obsługa programu Symfonia FK oraz Handel (przed rozmową rekrutacyjną polecamy szkolenia z tego zakresu np. na youtube)

  • obsługa pakietu MS Office (Excel, Word)

  • umiejętność pracy w zespole i współtworzenia dobrej atmosfery pracy

  • w związku z certyfikowaną przynależnością do światowej organizacji firm księgowych PrimeGlobal dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • chęć współtworzenia firmy

  • poczucie humoru

To oferujemy

  • intensywną samodzielną pracę w 40-osobowym (w podziale na 4-7 osobowe) zespole księgowych z możliwością rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • umowę o pracę

  • opiekę medyczną w LuxMed

  • benefitSport

  • owoce w pracy

  • szkolenia merytoryczne skierowane na rozwój lub specjalizację

  • fotel masujący

O nas

Powstająca w Lublinie firma księgowa współpracująca w istniejącej od 12 lat poznańskiej grupie Szwak i Spółka www.szwak.pl Księgowi zatrudniającej 40 osób w dziale księgowym, personalnym i rozliczeń płac oraz doradczym realizująca swoje zadania przy maksymalnym wykorzystaniu możliwości digitalizacji procesów.

Zakres działalności:

Outsourcing księgowości - nowoczesna księgowość z maksymalnym wykorzystaniem systemów informatycznych

Zarządzanie działami księgowości

Optymalizacja działów księgowości

Prowadzenie kadr oraz rozliczanie płac

Projekty doradcze z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac