Logo Pracuj.pl

Asystent księgowego

OSME SP. Z O.O.O firmie

  • Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

OSME SP. Z O.O.

Tomasza Zana 39a

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział w prowadzeniu (zespół) ksiąg rachunkowych i podatkowych w pełnym zakresie tj. m.in. pomoc w czynnościach (dążenie do samodzielnej pracy):
  • Podstawowe:
  • bieżąca obsługa rozrachunków
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • rozliczanie płatności
  • Pozostałe:
  • wczytywanie dokumentów z elektronicznego obiegu dokumentów do FK
  • bieżące dekretowanie i wprowadzanie (wczytywanie) danych do systemu księgowego
  • bieżące oraz okresowe uzgadnianie danych księgowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i innych
  • udział w przygotowaniu sprawozdania finansowego
  • bieżące raportowanie
  • kontakt z Zarządem obsługiwanej firmy
  • możliwość szybkiego rozwoju i awansu na stanowisko Księgowego

Nasze wymagania

  • obsługa programu Symfonia FK oraz Handel (przed rozmową rekrutacyjną polecamy szkolenia z tego zakresu np. na youtube)
  • obsługa pakietu MS Office (Excel, Word)
  • umiejętność pracy w zespole i współtworzenia dobrej atmosfery pracy
  • w związku z certyfikowaną przynależnością do światowej organizacji firm księgowych PrimeGlobal dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • chęć współtworzenia firmy
  • poczucie humoru

To oferujemy

  • intensywną samodzielną pracę w 40-osobowym (w podziale na 4-7 osobowe) zespole księgowych z możliwością rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną w LuxMed
  • benefitSport
  • owoce w pracy
  • szkolenia merytoryczne skierowane na rozwój lub specjalizację
  • fotel masujący

O nas

Powstająca w Lublinie firma księgowa współpracująca w istniejącej od 12 lat poznańskiej grupie Szwak i Spółka www.szwak.pl Księgowi zatrudniającej 40 osób w dziale księgowym, personalnym i rozliczeń płac oraz doradczym realizująca swoje zadania przy maksymalnym wykorzystaniu możliwości digitalizacji procesów.

Zakres działalności:

Outsourcing księgowości - nowoczesna księgowość z maksymalnym wykorzystaniem systemów informatycznych

Zarządzanie działami księgowości

Optymalizacja działów księgowości

Prowadzenie kadr oraz rozliczanie płac

Projekty doradcze z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac

Asystent księgowego, Tomasza Zana 39a, Lublin